Startup – jest pomysł, ale brak środków. Co zrobić? Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego

MAAR Pożyczka dla firm

Pożyczka dla firm MARR opinie

Polski rynek jest coraz bardziej przyjazny dla nowych firm, które wzbogacają krajobraz polskiej gospodarki. Coraz częściej zaczynamy myśleć o pracy na własny rachunek i decydujemy się na otwarcie działalności gospodarczej. Wymaga to od nas pomysłu, jednak liczba startup’ów i innowacyjnych rozwiązań pokazuje, że tych nam nie brakuje. Gorzej bywa z finansami – potrzebny jest przecież wkład własny, dzięki któremu będziemy w stanie rozkręcić biznes.

MAAR Pożyczka dla firm
Pożyczka dla firm MARR opinie

Sposobów na sfinansowanie startup’u jest kilka, oczywiście poza wykorzystaniem własnych środków i oszczędności. Możemy ubiegać się do dofinansowanie, zgłaszać nasz pomysł do konkursów lub spróbować pozyskać wsparcie aniołów biznesu. Jeśli takie sposoby zawodzą, czas nagli, a my potrzebujemy środków, aby wystartować warto sprawdzić oferty pożyczek gotówkowych dla firm. Obecnie coraz więcej instytucji pożyczkowych oferuje kredyty dla nowych firm bez zaświadczeń. Szukając oferty dla nas powinniśmy przede wszystkim wybrać tę, która zapewnia korzystne warunki finansowe oraz wygodę wnioskowania.

Pożyczki dla Start-Upów działających na rynku do 24 miesięcy marr.pl

Przykładem takiej pożyczki jest MARR pożyczka, skierowana właśnie do startup’owców. Aby dostać taką pożyczkę dla nowych firm online wystarczy mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą. Nawet chwilę po dopełnieniu formalności w urzędzie rejestracyjnym można wnioskować o pożyczkę gotówkową dla firm. Dodatkowo właściciel firmy nie może figurować w rejestrze długów BIK – takie wnioski są zawsze odrzucane.

Kolejne kroki to już tylko wybór kwoty i okresu spłaty, które za pomocą łatwych w obsłudze suwaków można dostosować do naszych potrzeb. W zależności od dokonanego wyboru kalkulator od razu pokazuje nam wszystkie koszty. Następnie zostajemy przekierowani do strony z elektronicznym wnioskiem. Decyzja o przyznaniu pożyczki zostaje rozpatrzona maksymalnie w ciągu godziny. Ostateczna decyzja przekazywana jest właścicielowi firmy mailowo lub telefonicznie.

Niestety pomysł na startup czasem nie wystarczy, ale w obliczu trudności nie trzeba rezygnować, ale szukać rozwiązań. Kredyt dla nowych firm to dobry sposób na sfinansowanie pierwszych kroków własnej firmy. Brak zbędnych formalności jest dużą wygodą i miłą odmianą, po konieczności przejścia przez wszystkie formalności związane z rejestracją firmy.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego (MARR) pożyczka dla start-Upów warunki:

  • Okres spłaty do maksymalnie 7 lat
  • brak prowizji i opłat
  • kwota pożyczki do 900 000 złotych

MARR Opinie

Pożyczka na stronie www.marr.pl jest doskonałym rozwiązaniem dla nowo powstałych firm i StartUpów.