„Dam Pożyczkę” opinie – czy warto skorzystać z usług tego pożyczklodawcy?

dampozyczke.pl opinie klientów firmy forum

Dam Pożyczkę Opinie Klientów i użytkowników forum

Wszyscy chcielibyśmy, aby istniała firma pożyczkowa akceptująca niemal wszystkie wnioski, nie naliczająca praktycznie żadnych opłat za swoje usługi, a do tego akceptująca różne formy dochodów. Takie usługi ma – rzekomo – świadczyć portal dampozyczke.pl. Tylko czy coś, co brzmi tak pięknie, jest w ogóle możliwe?

Dampozyczke.pl – oferta portalu

Na papierze oferta portalu prezentuje się bardzo ciekawie. Firma oferuje klientom szybki proces podejmowania decyzji kredytowych, natychmiastowy kontakt konsultantów, a do tego bardzo szerokie “widełki” ustawień pożyczki. Możemy bowiem tutaj zaciągnąć zobowiązanie w wysokości od 300 do nawet 300.000 złotych, a maksymalny okres spłaty wynieść może od 3 do 100 miesięcy. Co więcej – dampozyczke.pl oferuje także zaskakująco niskie, jak na taki rodzaj finansowania, RRSO – może ono bowiem wynieść nawet 3%! W dzisiejszych czasach ze świecą szukać nawet banku, który podjąłby ryzyko i zaoferował podobnie niskie oprocentowanie kredytu.

Czytaj również: Dart Finance Pożyczki

Na swojej stronie internetowej pożyczkodawca informuje, że swoje usługi świadczy on przede wszystkim osobom w trudnej sytuacji finansowej – takiej, które z różnych przyczyn nie dostałyby kredytu bankowego, czy też pożyczki w większości konkurencyjnych firm. Jeśli zaś zadamy sobie trud, by odnaleźć w mediach społecznościowych profile serwisu dam pożyczkę, szybko okaże się, że oferowana przez omawiany portal pożyczka ma również szereg innych zalet. Jak się bowiem okazuje – kwotę do 2.500 tysięcy dostaniemy od ręki, bez weryfikacji w jakichkolwiek bazach dłużników i nawet, jeśli jesteśmy w trakcie egzekucji komorniczej.

Powstaje więc pytanie: czy tak bogata oferta na pewno jest uczciwa? Być może gdzieś kryje się jakiś haczyk? Jak się, niestety, okazuje: owszem, kryje.

dampozyczke.pl opinie klientów firmy forum
Dam Pożyczkę Opinie Klientów i użytkowników forum

Dam pożyczkę i SMS za 30 złotych

Każda firma pożyczkowa ma swoje wady, ale ta konkretna jest olbrzymia. Aby otrzymać pożyczkę, podobnie jak w przypadku standardowych firm pożyczkowych, najpierw należy wypełnić wniosek kredytowy. Niestety jednak- szybko okaże się, że ostatnim krokiem, niezbędnym do jego “zatwierdzenia” jest… wysłanie SMSa premium o wartości ponad 30 złotych. Sytuacja być może byłaby nawet do zaakceptowania, gdyby firma rzeczywiście wywiązała się choć z części opisywanych powyżej obietnic.

Tymczasem niestety, niezależnie od tego, jak wiele SMS-ów premium wyślemy, pożyczki po prostu nie otrzymamy. Nic nie pomoże też sugerowane na stronie pożyczkodawcy nawiązanie kontaktu. Przedstawiciele firmy albo spróbują sprytnie nas zbyć, albo kompletnie zignorują nasze telefony. Nie ma więc najmniejszych wątpliwości, że “serwis pożyczkowy” dampożyczke.pl to jedno wielkie oszustwo.

Zobacz: ecredit pożyczki

Czy można polecić serwis dampozyczke.pl opinie ? Forum internetowe

W zaistniałych okolicznościach nie ulega chyba wątpliwości, że opinie dotyczące prezentowanego portalu są w zdecydowanej większości przypadków negatywne – a te pozytywne pochodzą po prostu od opłacanych botów. My również nie możemy, niestety, polecić tego serwisu. Nie pozostaje nam bowiem nic innego, jak potwierdzić negatywne opinie o tej firmie – uzyskanie pożyczki jest tu najprawdopodobniej niemożliwe.