Kredyt dla nowych firm bez zabezpieczeń

Pożyczka dla firm na start

Pożyczka dla nowych firm na start

Każdy marzy o tym, by być niezależnym – nie tylko w wymiarze finansowym, ale również zawodowym. Własna działalność gospodarcza daje taką możliwość, jednak niewątpliwie jest to również ogromna odpowiedzialność. Z jednej strony jesteśmy na swoim i to my wytyczamy kierunek rozwoju, a z drugiej na naszej głowie spoczywają formalności i dokumenty, które trzeba załatwiać w urzędach w związku z prowadzoną działalnością. Czasami nagle zabraknie funduszy do dopięcia budżetu i wtedy przychodzi na myśl kredyt dla nowych firm. Czy jest to dobre rozwiązanie? I czy możliwe jest otrzymanie tego typu kredytu bez zabezpieczeń?

Problemy nowego przedsiębiorcy a kredyt dla firm na start

Pożyczka dla firm na start
Pożyczka dla nowych firm na start

Nowy przedsiębiorca musi mieć dużo cierpliwości i wytrwałości, aby zmierzyć się z zasadami funkcjonowania banków i instytucji. Zwykle to na początek działalności potrzeba największych funduszy. Co w przypadku, gdy oszczędności nie starczają na wszystkie wydatki? Nikt nie chce w końcu poddawać się na starcie, kiedy do osiągnięcia celu jakim jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej brakuje dosłownie dodatkowych kilku tysięcy złotych. Młody przedsiębiorca idzie do banku, ale czy otrzyma potrzebne mu środki finansowe?

Banki wymagają wielu dokumentów i zabezpieczeń do oceny zdolności kredytowej. Posiadanie aktywów stanowiących zabezpieczenie ułatwia i umożliwia ustanowienie satysfakcjonującego bank zabezpieczenia. Bez oszczędności i majątku, szanse na kredyt dla nowej firmy i to otrzymywany bez zabezpieczeń spadają albo jego warunki drastycznie zmieniają się na gorsze. Jeśli jednak otrzymamy pozytywną odpowiedź, pamiętajmy, że banki dodatkowo mogą wystąpić o wzmocnienie zabezpieczenia w trakcie kredytowania. Finansowanie z banku staje się mało korzystnym rozwiązaniem. Gdzie szukać alternatywy?

Czy jest możliwy kredyt firmowy bez zaświadczeń i zabezpieczeń?

Firmy pozabankowe udzielają kredytów dla nowych firm bez zabezpieczeń. Jest to idealna oferta zarówno dla mikroprzedsiębiorców, profesjonalistów, jak i startup’owców.

Kwota kredytu gotówkowego dla firm wynosi zazwyczaj od 1 000 do 10 000 złotych, więc dopasowana jest do różnych potrzeb możliwych do wystąpienia przy prowadzeniu małego przedsiębiorstwa. Są to kwoty idealne do pokrycia bieżących wydatków związanych z opłatami za biuro, szkoleniami pracowników, wyjazdami służbowymi czy na zakup komputera. Co najważniejsze, bez zbędnych formalności i długiego oczekiwania na finansowanie, dostajemy określoną sumę zaraz po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę.

Instytucje pozabankowe zapewniają bezpieczeństwo, dogodne raty, wybór dowolnej sumy spłacanej w wybranym przez klienta czasie – do 24 miesięcy.

Kredyt dla nowych firm bez zabezpieczeń daje poczucie spokoju i możliwość realizacji dalszych planów zawodowych. Nowy przedsiębiorca w natłoku załatwiania urzędowych spraw, nie musi dodatkowo denerwować się, czy zostanie przyznane mu niezbędne finansowanie, ponieważ wymagania do przyznania gotówki na kredyt są ograniczone do minimum pozwalającego zachować obustronne standardy bezpieczeństwa przy dokonywaniu tego typu procedury.