Osobiste pożyczki bez poręczenia– Szybka gotówka już teraz!

pożyczka na raty bez poręczenia

Kredyty i pożyczki dla Każdego

Portal Pożyczkowy to jeden z najłatwiejszych sposobów w Polsce na otrzymanie szybkich pieniędzy za pomocą personalnej pożyczki bez poręczenia. Pracujemy na w pełni automatyzowanym systemie a średni czas oczekiwania na decyzję pożyczkową to minuta i trzydzieści sekund. Dodatkowo, dzięki współpracy z naszymi partnerami finansowymi (Dotpay, Zpay) wypłacamy mikropożyczki automatycznie po zaksięgowaniu się jednego grosza na rachunku firmowym. W banku musisz czekać w kolejce, jesteś zobowiązany do wypełnienia stosu dokumentów, odpowiadania na wiele osobistych pytań a potem do czekania kilku dni na decyzję o przyznaniu pożyczki bez poręczenia. W firmie wystarczą 2 minuty aby złożyć wniosek o pożyczkę bez poręczenia, bez dodatkowych formalności i bez umawiania się na męczące wizyty. Wszystko w zaciszu Twojego domu! Zdajemy sobie sprawę, że w życiu codziennym pojawia się wiele nieoczekiwanych i pilnych wydatków. Nie ingerujemy na co wydajesz otrzymane pieniądze, bo rozumiemy że wiele osób potrzebuje szybkich pieniędzy na nieoczekiwane koszty.

Sprawdź: e-credit

Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel:

 • Podróż
 • Nieprzewidziane koszty medyczne
 • Kredyt na samochód
 • Czesne i płatności za naukę
 • Czy zabawki dla dziecka
pożyczka na raty bez poręczenia
Kredyty i pożyczki dla Każdego

Odpowiadamy na Twoją potrzebę szybkich pieniędzy udostępniając najbardziej profesjonalny serwis pożyczkowy na Polskim rynku pożyczek online. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu rzetelnie i odpowiedzialnie udzielamy bezpiecznych pożyczek na polskim rynku. Pożyczki jeszcze nigdy nie były tak dopasowane do Twoich potrzeb! Wprowadziliśmy innowacyjną na polskim rynku funkcję, za pomocą której Klient sam jest w stanie zaplanować dogodną datę oraz kwotę spłaty swojej pożyczki. Możesz zdecydować jaką kwotę i na jak długo potrzebujesz, oraz w jakiej formie chcesz ją spłacić. Oferujemy jedne z najszybszych indywidualnych pożyczek na polskim rynku – po prostu aplikuj w kilka minut, gdy tylko potrzebujesz szybkiej gotówki! Możesz aplikować w drodze, czy w domu, gdzie tylko Ci wygodnie. Epeer to Twój zaufany pożyczkodawca – udzielimy pożyczki na taką kwotę jakiej potrzebujesz, oceniając zdolność kredytową w zupełnie nowy, automatyczny sposób. Ponadto cechuje nas przejrzystość zasad i opłat: równych i sprawiedliwych dla wszystkich Klientów. W kredycie nie ma ukrytych kosztów! Kwoty i stawki procentowe nie wzrastają z kolejną pożyczką jak u niektórych firm konkurencyjnych – są równe dla wszystkich bez względu na to, czy aplikacja składana jest po raz pierwszy, drugi czy szósty. Zaciągając pożyczkę w firmie Klient zawsze może łatwo wyliczyć kwotę do spłaty swojej pożyczki korzystając z suwaków na stronie głównej, bądź sprawdzając samodzielnie tabelę opłat.

Zobacz: Kredyt dla nowych firm

Nasze pożyczki mają wiele zalet

 • Brak ukrytych kosztów dla pożyczek bez poręczenia
 • 100% online: szybka gotówka wszędzie, o każdej porze
 • Indywidualne pożyczki bez poręczenia na każdą okazję i potrzeby

Jesteś zmęczony biurokracją za każdym razem gdy starasz się o pożyczkę w banku?

Ratalny kredyt
Szybkie kredyty bez BIK i KRD

W Kviku udzielamy łatwych mikropożyczek od ręki bez zbędnych ograniczeń i formalności. Łatwe i proste pożyczki to bardzo ważne instrumenty finansowe na każdym rozwiniętym rynku a my wspieramy szeroki dostęp do płynności finansowej oferując najłatwiejsze mikropożyczki na rynku. W firmie klienci otrzymują łatwe pożyczki w kilka minut po zatwierdzeniu wniosku, a zatwierdzenie wniosku to kwestia kilkunastu sekund! Dzięki całkowicie zautomatyzowanemu procesowi aplikacji otrzymanie łatwej mikropożyczki jest w końcu możliwe! Co wyróżnia nasze mikropożyczki od produktów oferowanych przez konkurencję? Przede wszystkim czas oczekiwania, który jest rekordowo szybki. Zdolność kredytowa obliczana jest indywidualnie przez w pełni zautomatyzowany system w oparciu o różnorakie dane. Warto dodać, iż dbamy również o to, by nasi Klienci pożyczali pieniądze odpowiedzialnie i nie stali się ofiarami tzw. pętli finansowych – pomiędzy złożeniem kolejnych wniosków a spłatą poprzednich chwilówek musi upłynąć czas min. 7 dni. Nasz system jest bowiem stworzony w celu pomocy w finansowaniu nagłych wypadków, nie zaś rosnącego zadłużenia. W pełni wspieramy także rządowy program „Nie daj się nabrać. Sprawdź zanim podpiszesz”. Od czasu debiutu na rynku na początku sierpnia 2012 Biliti może pochwalić się niesamowitym sukcesem. Zaufało nam już setki Klientów, których opinie przeczytać można na naszej stronie, fanpage`u na Facebooku czy portalu Opineo. firma jako wiarygodny i rzetelny serwis za swój cel postawiło sobie osiągnięcie pozycji lidera na rynku pożyczek krótkoterminowych ze stale rosnącą bazą stałych Klientów. W tym też celu nieustannie rozwijamy nasz serwis tym samym rozszerzając zakres usług. Zapewniamy wysoki poziom ochrony danych osobowych. Instytucja finansowa budowane jest na zaufaniu. Dobro klienta jest dla nas priorytetem Zastanawiasz się jeszcze czy wybrać flavio.pl?:

 • Łatwy i przejrzysty proces aplikacyjny
 • Pożyczka w kilka minut po potwierdzeniu
 • Automatyczny proces zwrotu pożyczki bez stresu