Moni365 Pożyczki online na raty do 60 000 zł

Moni365 Pożyczka Kredyt

Moni365.com Opinie Klientów Firmy

Znalezienie odpowiedniej pożyczki na własną rękę nie jest łatwym zadaniem. Coraz większą popularność zdobywają więc internetowe portale pośredniczące w zawarciu takiej umowy – jedną z tego typu firm jest Moni365. Jest to jednak stosunkowo mało znana marka na rynku pożyczkowym – czy warto jej zaufać?

Co to jest Moni365?

Moni365 to internetowa platforma, która za zadanie stawia sobie pomoc użytkownikom w odnalezieniu odpowiedniego dla nich pożyczkodawcy. Za jej pośrednictwem zaciągnąć możemy zobowiązanie finansowe w wysokości nawet 60.000 złotych, z maksymalnym terminem spłaty wynoszącym 5 lat. Firma skupia się przede wszystkim na szybkich pożyczkach online – takich, które uzyskać można w piętnaście minut.  Warto podkreślić, że firma Moni365.com za swoje usługi nie pobiera jakichkolwiek opłat – całość serwisu dostępna jest za darmo. Nie ma również potrzeby przesyłania 1 grosza w celu weryfikacji klienta – odbywa się ona online, w ciągu kilku chwil. 

Aby uzyskać pożyczkę, należy wypełnić krótki formularz. Jak zapewnia firma, czynność ta nie zajmie nam więcej niż 2 minuty. Natychmiast po jego wypełnieniu, nasz wniosek trafi do zainteresowanych udzieleniem nam pożyczki firm i instytucji finansowych. Podobnie jak pozostałe platformy tego typu – firma posiada własną bazę partnerów, którzy po otrzymaniu za pośrednictwem tegoż portalu wniosku pożyczkowego proponują potencjalnym klientom warunki pożyczki. Na chwilę obecną platforma ta szczyci się współpracą z 25 różnymi firmami pożyczkowymi.

Moni365 Pożyczka Kredyt
Moni365.com Opinie Klientów Firmy

Usługa oferowana przez instytucję finansową jest z całą pewnością opcją wygodną – jako klienci nie musimy wysyłać oddzielnego wniosku do każdej firmy pożyczkowej, ponieważ Moni365 zrobi to za nas. Pamiętajmy jednak, że w sytuacji, gdy jesteśmy osobami bardzo zadłużonymi (zwłaszcza objętymi egzekucją komorniczą) ilość firm, do jakich trafi nasz wniosek nie ma znaczenia – najprawdopodobniej i tak zostanie on odrzucony.

Sprawdź więcej informacji Biliti pożyczki na raty

Moni 365 – kontakt

Moni365 jest firmą zarejestrowaną w Hong Kongu, co dla wielu może okazać się odstraszające. Pamiętajmy jednak, że sama platforma Moni365.com nie udziela nam żadnego finansowania, a wszyscy ewentualni pożyczkodawcy są firmami zarejestrowanymi i legalnie działającymi w naszym państwie. Oto dane kontaktowe firmy:

Nazwa: MONI LIMITED

Adres: 21ST FLOOR, CMA BUILDING 64, CONNAUGHT ROAD CENTRAL. HONG KONG

Numer Podatkowy: 73006437

Numer Rejestracyjny: 3050154

Instytucja finansowa jest więc legalnie zarejestrowaną i działającą firmą – po prostu rejestracji dokonała za granicami naszego państwa. O żadnym oszustwie finansowym nie ma tutaj mowy, zwłaszcza, że Moni365 jest jedynie pośrednikiem, a nie pożyczkodawcą. 

Zobacz także artykuł o pożyczkach w Epeer 

Czy Moni365 sprawdza bazy dłużników?

Tak. Firma, a konkretniej współpracujący z nią partnerzy sprawdzają bazy dłużników, ze szczególnym uwzględnieniem baz BIK oraz BIG Infomonitor. Niestety, osoby posiadające aktywne wpisy w tych bazach dłużników mogą mieć problemy z uzyskaniem pożyczki za pomocą portalu Moni365.com. Należy jednak podkreślić, że pożyczkodawcy przymykają często oko na zobowiązania niewielkie i przedawnione od niedawna. Co oczywiste, osoby mniej zadłużone mają większe szanse na uzyskanie pożyczki, niż dłużnicy zalegający ze spłatą zobowiązań w wysokości kilku lub kilkunastu tysięcy złotych.

Podkreślić należy, że coś takiego jak “pożyczka bez baz” po prostu nie istnieje. Owszem – pożyczkodawcy sami decydują o tym, jakie bazy dłużników sprawdzają i jak restrykcyjnie do tego podchodzą. Zdarzyć się może, że konkretna firma nie sprawdza BIK, czy KRD. Niemniej jednak, legalnie działający w naszym kraju pożyczkodawcy są zobowiązani prawnie do rzetelnej weryfikacji swoich klientów. Zawsze więc, gdy składamy wniosek o pożyczkę w jakiejkolwiek firmie, musimy być świadomi tego, że nasze dane dotyczące wypłacalności na pewno zostaną sprawdzone.

Opinie o Moni365. Czy warto zaciągnąć tutaj pożyczkę?

Strona Moni365.com to po prostu kolejna porównywarka ofert pożyczkowych, której funkcjonalność nie odbiega zbytnio od tego, co proponują konkurencyjne firmy. Sporym plusem jest duża baza potencjalnych pożyczkodawców (ponad 20 różnych firm), dzięki czemu znacząco rosną szansę na uzyskanie finansowania, i duża kwota pożyczki, o jaką możemy wnioskować za pomocą omawianego portalu. Warto też podkreślić, że wszelkie usługi są tu świadczone bez jakichkolwiek opłat – choć jest to w dzisiejszych czasach raczej standard, jeśli chodzi o firmy tego typu.

Czy warto skorzystać z usług firmy? Moja opinia jest taka, że z pewnością jest to platforma warta uwagi, jeśli zależy nam, by nasz wniosek szybko trafił do dużej liczby pożyczkodawców. Pamiętajmy jednak, że nie jest to firma zbyt znana, a podobne usługi świadczy duża liczba konkurencyjnych serwisów. Nie znaczy to, rzecz jasna, że z usług Moni365 nie warto korzystać – naszym zdaniem nie ma jednak wyszukiwanie ofert pożyczkowych specjalnie przez Moni365 nie wiąże się jednak z żadnymi dodatkowymi plusami, których nie miałyby konkurencyjne serwisy. Jest to po prostu jedna z wielu opcji – taka, która wciąż jeszcze musi zbudować swoją markę w naszym kraju.