Invest Finance Opinie – pierwsza pożyczka za darmo – invest-finance.pl

Invest Finance Wniosek Kredytowy

Finance Invest Opinie Klientów - Wniosek o pożyczkę

Invest Finance to firma kredytowa obecna na rynku od 2011 roku. Specjalizuje się przede wszystkim w pożyczaniu niewielkich kwot na krótkie i bardzo krótkie okresy. Poniższy artykuł stanowi przegląd, analizę oraz recenzję jej oferty. Zapraszamy do lektury!

Co oferuje pożyczka Invest Finance?

Przed odpowiedzią na pytanie z nagłówka warto zauważyć, że firma posiada jasno określoną grupę docelową. Z jej oferty korzystać mogą wyłącznie:

 • emeryci
 • renciści
 • właściciele działalności gospodarczych z co najmniej półrocznym stażem
 • osoby fizyczne ze stałym dochodem na podstawie umowy o pracę (nie ma znaczenia, czy na czas określony lub nie)

Oznacza to, że niestety osoby na umowach-zlecenie (na przykład pracujący dorywczo studenci szkół wyższych) nie będą mogli skorzystać z produktów finansowych firmy invest-finance.pl.

Pożyczki w firmie obejmują zakres od niewielkiej kwoty 500 zł do poważnej sumy 10 tysięcy. Zatem można z ich pomocą sfinansować wiele celów czy pokryć nagłe wydatki o niemal każdej skali. Maksymalny okres kredytowania wynosi 30 dni, choć oczywiście może być mniejszy. Proces zaciągania pożyczki jest ukierunkowany na wygodę klientów. Można wnioskować telefonicznie, choć możliwe jest to także stacjonarnie, w biurze firmy. Gotówka zostanie dostarczona pod wskazany przez klienta adres.

Epeer – Innowacyjna platforma pożyczkowa wykorzystująca sztuczną inteligencję

 • Chociaż okres kredytowania jest krótki, Invest Finance przyjmuje odpowiednio uzasadnione wnioski o odroczenie terminu spłaty zaciągniętego zobowiązania.
 • W procesie zaciągania pożyczki zapewniana jest stuprocentowa anonimowość oraz ochrona powierzonych firmie informacji.
 • Pożyczki są jedynym produktem dostępnym w firmie. Firma nie oferuje ubezpieczeń czy leasingów.
Invest Finance Wniosek Kredytowy
Finance Invest Opinie Klientów – Wniosek o pożyczkę

Wady i zalety pożyczki w invest-finance.pl

Niewątpliwą zaletą usług firmy Invest Finance jest szybkość udzielania pożyczki. Jest to szczególnie istotne z perspektywy osób, których dotknęły nagłe sytuacje życiowe i potrzebują pieniędzy jak najszybciej. Następną zaletą jest stosunkowo duży zakres pożyczanych klientom kwot. Może on pokryć prawie wszystko – od niewielkich napraw domowych, przez wczasy, aż po leczenie poważniejszych schorzeń. Niemniej istotnym atutem tej firmy jest wygoda procesu brania pożyczki. Dzięki niemu nawet najbardziej zapracowane czy mieszkające daleko od siedziby osoby mogą skorzystać z jej usług.

Wadą jest stosunkowo krótki okres kredytowania. Wiele osób może potrzebować maksymalnej możliwej kwoty, jednak spłata w ciągu miesiąca nie jest dla nich czymś osiągalnym. Wadą jest także stosunkowo niska kwota maksymalna, jaką można pożyczyć. Niektóre konkurencyjne firmy mogą pochwalić się kwotami rzędu piętnastu tysięcy złotych albo nawet więcej.

Biliti – Oddłużanie i kredytowanie osób prywatnych oraz firm

Invest Finance Opinie wniosek pożyczkowy

Oferta firmy Invest Finance mimo dostrzeżonych wad jest w naszej opinii godna zainteresowania klientów. Przede wszystkim polecamy ją ze względu na ponad dekadę doświadczenia w udzielaniu pożyczek. Niestety nie każdy gracz na rynku produktów finansowych jest uczciwy. Niemniej tak długie doświadczenie świadczy o uczciwości omawianej firmy. Gdyby taka nie była, z pewnością nie utrzymałaby się na rynku przez tak wiele lat.

Uważamy także, że oferta firmy jest w stanie pokryć potrzeby większości potencjalnie zainteresowanych szybką pożyczką osób. Dostrzeżona wada stosunkowo niskiej najwyższej kwoty dla większości klientów nie będzie jakąkolwiek przeszkodą.

Ponadto nie każda firma oferuje możliwość wnioskowania o odroczenie terminu spłaty zobowiązania. Szybkie pożyczki najczęściej używane są do pokrycia nagłych potrzeb. Niemniej sytuacja może się pogłębić, przez co niemożliwe będzie natychmiastowe spłacenie ratunkowych pieniędzy. Z kolei Invest Finance Pożyczki rozumie różnorodność ludzkich problemów i wychodzi im naprzeciw.

Oreon Pożyczki od ręki do 50 000 złotych w 15 minut

Invest Finance Kontakt Gdzie złożyć wniosek kredytowy?

 • Telefon: +48 67-349-05-05
 • Telefon: +48 508-59-38-34
 • Telefon: +48 508-59-38-33
 • Email: biuro@invest-finance.pl