CashBro Opinie Klientów – Odbierz od 300 zł do 15000 zł

Cashbro pożyczki gotówkowe na raty

CashBro Net Pożyczki Opinie Klientów Firmy

Na rynku pojawił się ostatnio podmiot, prezentujący nowatorskie podejście do udzielania pożyczek. Operator Pożyczki CashBro, bo o nim mowa, reklamuje się jako instytucja, zapewniająca finansowanie klientom z każdą praktycznie historią kredytową. Dla firmy tej nie ma również wielkiego znaczenia wiek pożyczkobiorcy – ważne jest jedynie, by był on pełnoletni, a jednocześnie nie ukończył 75 roku życia. Czy warto skorzystać z tej oferty?

Pożyczka CashBro.Net – podstawowe informacje

Co istotne, z lektury informacji zawartych na stronie internetowej CashBro.net wynika, że instytucja ta nie udziela pożyczek ze środków własnych, lecz jedynie pośredniczy w procesie zawierania umów. Podmiot ten nie działa przy tym z terytorium Polski – zarejestrowany jest na Łotwie. Na szczęście serwis internetowy został w całości przetłumaczony na nasz język, a korzystanie z niego nie powoduje większych komplikacji. Sam usługodawca zapewnia, że zarówno on sam, jak i wszyscy jego partnerzy, posiadają licencje, pozwalające na świadczenie usług na terytorium RP.

Kto może skorzystać z jej oferty? Jak się okazuje – warunków jest kilka. Wymienić trzeba przede wszystkim posiadanie telefonu komórkowy i adresu e-mail (jest to niezbędne na etapie rejestracji). Oprócz tego trzeba spełniać wspomniane wymagania odnośnie wieku oraz dysponować kartą kredytową lub płatniczą, która pozwoli opłacić usługi CashBro.

Rupi Pożyczki – Otrzymaj gotówkę w trzech prostych krokach

Oferta CashBro Pożyczki

Serwis CashBro nie udziela pożyczek, lecz jedynie świadczy usługi pośrednictwa finansowego. Firma przyjęła przy tym ciekawy model działania, wprowadzając opłatę już za samo korzystanie z serwisu. Po rejestracji użytkownik jest proszony o podanie danych karty, z której pobierane są środki, przeznaczone na jej pokrycie – 19,99 euro za okres 15 dni. Na stronie operatora, a konkretnie w zakładce, dotyczącej polityki taryfowej, znajdziemy również informację o możliwości skorzystania z siedmiodniowego okresu próbnego. Opłata, pobierana w tym czasie, to jedyne 0,99 euro.

Dopiero po jej uiszczeniu użytkownik otrzymuje dostęp do bazy kredytów i pożyczek, dopasowanych do jego konkretnej sytuacji. Z treści, publikowanych przez CashBro.net, wynika co prawda jasno, że wiele współpracujących z nim instytucji ma w swej ofercie pożyczki dla osób w trudnej sytuacji, jednak sam serwis przyznaje, że poniesienie wspomnianych wyże kosztów nie gwarantuje uzyskania finansowania.

Jak wygląda sama oferta pożyczkowa? CashBro Pożyczka współpracuje z 30 dostawcami usług, a ich produkty są mocno zróżnicowane: okres kredytowania wynosi od 60 dni do 2 lat, a oprocentowanie – od 30% do 365%. Wiele zależy więc od indywidualnych oceny klienta przez konkretnego podmiot, współpracujący z serwisem.

Cashbro pożyczki gotówkowe na raty
CashBro Net Pożyczki Opinie Klientów Firmy

CashBro opinie o firmie, opinia o usługach

CashBro.Net jest z pewnością dosyć nietypową instytucją, zwłaszcza jak na warunki polskie. Uwagę zwraca przede wszystkim jej lokalizacja poza granicami naszego kraju. Nie powinno to jednak stanowić przeszkody w korzystaniu z usług, bowiem cała obsługa bazuje na serwisie internetowym firmy. Jest on całkowicie czytelny dla klienta z Polski, chociaż nie da się jednak ukryć, że jego twórcom zdarzają się drobne niezręczności w tłumaczeniach.

Nietypowy jest również model usługi, polegający na opłaceniu z góry dostępu do bazy dostępnych pożyczek. Budzi to pewne wątpliwości, szczególnie w sytuacji, gdy klient  w momencie zakupu nie ma możliwości zapoznania się z ofertą finansowania. Co więcej, sam usługodawca przyznaje, że nie ma też gwarancji, że takowa zostanie przedstawiona. Wobec tego mankamentu serwisu warto – jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z niego – wykupić w pierwszej kolejności siedmiodniowy okresy próbny, by stwierdzić, czy przedstawione oferty będą satysfakcjonujące z naszego punktu widzenia.

Król Pożyczek – Szybka pożyczka online również bez zaświadczeń o dochodach

Pożyczka CashBro Kontakt Telefon

+48 221 530 522
support@cashbro.net

SIA LeadProm Media,
Matisa iela, 61 – 31,
Riga, Latvia, LV-1009