Czy warto zaciągnąć szybką pożyczkę na wakacje?

Kredyt na wakacje

Pożyczka na urlop wypoczynkowy

Liczne badania pokazują, że większość Polaków nie posiada oszczędności, co wcale nie znaczy, że nie mają płynności finansowej. Z tego względu wakacje dla wielu osób bywają problematycznym okresem.

Z jednej strony nadarza się okazja do niezapomnianego wyjazdu last minute, który nie wykracza poza nasze możliwości finansowe, z drugiej strony czekamy na przelew, który przyjdzie dopiero za 2 tygodnie. Jak wybrnąć z takiej sytuacji? Czy warto zaciągnąć szybką pożyczkę na wakacje?

Pomagamy realizować wakacyjne marzenia

Kredyt na wakacje
Pożyczka na urlop wypoczynkowy

W Oreon codziennie pracujemy nad tym, aby pomagać naszym klientom w realizacji ich potrzeb i marzeń, również tych wakacyjnych. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że również osoby, które cieszą się nienaganną wiarygodnością finansową, w sektorze bankowym mają utrudniony dostęp do pożyczek, bo same formalności, dostarczenie niezbędnych dokumentów i proces wnioskowania mogą przedłużyć się do kilku tygodni. W tym czasie pożyczkobiorcy kończy się okres urlopu, a szansa na wakacyjną przygodę wymyka się z rąk.

Szybka pożyczka bez formalności

U nas proces decyzyjny trwa tylko 15 minut i jeżeli wszystko jest w porządku, natychmiast przelewamy środki na twoje konto. Wystarczy zalogować się na Oreon, złożyć wniosek o szybką pożyczkę, uzupełnić podstawowe dane personalne oraz informacje o zarobkach i przesłać nam skan swojego dowodu osobistego. W Oreon uważamy, że każdy ma prawo do przeżycia niesamowitych wakacyjnych przygód, niezależnie od zasobności portfela.

Szybka pożyczka na wakacje w Oreon – dlaczego warto?

Jesteśmy wiarygodną instytucją finansową, której od 2011 roku zaufały tysiące ludzi na całym świecie. Kierujemy się zasadami jawności i zaufania – poza odsetkami wynikającymi z korzystnej RRSO i jednorazową prowizją, nie pobieramy od naszych klientów żadnych dodatkowych opłat.

Proces decyzyjny trwa u nas około 15 minut, bo doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, dla których realizacja wakacyjnych marzeń jest sprawą niecierpiącą zwłoki.

Konsultanci Oreon służą naszym klientom pomocą za pośrednictwem telefonu, e-maila i live-chatu. Pomożemy Ci w wyborze oferty najlepiej dostosowanej do Twoich potrzeb i możliwości. Dostęp do oferty Oreon jest również możliwy poprzez aplikację mobilną, gdyż zdajemy sobie sprawę, że zwłaszcza w okresie wakacyjnym, potrzeba uzyskania dodatkowej gotówki może zastać naszych klientów w dowolnym miejscu w kraju i na świecie.

Oreon kierując się filozofią odpowiedzialnego pożyczania od wielu lat z ogromną satysfakcją wspiera Polaków w realizacji ich wakacyjnych marzeń. Z przyjemnością pomożemy również Tobie!