10 propozycji na prezenty dla dzieci

Szybko online przez internet

Pożyczka na świąteczne prezenty

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wielu rodziców spotyka się z dorocznym problemem. Wyznaczenie i wygospodarowanie budżetu na gwiazdkowy prezent dla dzieci to bułka z masłem, w porównaniu do wyboru wymarzonego prezentu, jeżeli zależy nam na sprawieniu pociechom niespodzianki lub dzieci nie potrafią określić swojego życzenia. Czy koperta z gotówką jest dobrym rozwiązaniem? Nie zawsze. Maluchy nie umieją wydawać pieniędzy lub przeznaczą je na niezdrowe słodycze, wiele starszych dzieci lubi do ostatniej chwili odczuwać przyjemną niepewność, cóż ciekawego czeka na nie pod choinką. Dlatego dziś przedstawiamy 10 inspiracji na prezent dla dzieci.

Gry bez prądu

W epoce komputerów, tabletów i smartfonów bardzo cieszy wiadomość, że gry planszowe przeżywają renesans i praktycznie co miesiąc swoją premierę ma kilka interesujących tytułów. W odwodzie pozostaje jeszcze klasyka, na przykład Monopoly.

Piłka

Szybko online przez internet
Pożyczka na świąteczne prezenty

A skoro zaczęliśmy od alternatywy dla laptopów i konsol idźmy za ciosem. W przypadku kilkuletniego dziecka, może nadszedł już czas na pierwsza piłkę. W końcu polski sport potrzebuje kolejnych Lewandowskich, opcjonalnie Kurków i Gortatów, w zależności od tego, którą dyscyplinę wybierzemy.

Warsztaty artystyczne

Jednak dziecko powinno dbać również o swój rozwój duchowy. Nasza trzecia propozycja prezentu dla dzieci to warsztaty teatralne, taneczne lub plastyczne z doświadczonym instruktorem.

Pluszak

Nasza czwarta propozycja skierowana jest do rodziców maluchów. Pluszak wcale nie musi być oklepanym pomysłem, zwłaszcza że niemowlak z pewnością ucieszy się z dźwięku szumiącego misia. A rodzice nieco odpoczną, gdy pociech spokojnie dzięki temu zaśnie.

Sanki

Święta Bożego Narodzenia zbiegają się z początkiem kalendarzowej zimy. To idealna okazja, by dziecko otrzymało pod choinkę sanki, zwłaszcza gdy okolica w której mieszkamy sprzyja rekreacji. Nawet, jeśli za oknem nie jest jeszcze biało, opady śniegu z pewnością są tylko kwestią czasu. Wtedy sanki to obowiązkowy punkt dnia obok lepienia bałwana i bitwy na śnieżki.

Narty

Starsze dziecko równie wielką frajdę odczuje podczas nauki jazdy na nartach. Tym razem nie szukamy następcy wielkiego mistrza sportu, bo w narciarstwie alpejskim nasza pociecha ma szansę stać się pierwszym Polakiem, który zrobi międzynarodową karierę!

Gitara

Gitara lub inny instrument muzyczny to doskonały prezenta dla dziecka w niemal każdym wieku. Talent muzyczny powinien być przecież rozwijany od najmłodszych lat, zwłaszcza, że gra na instrumencie pobudza wyobraźnię i kreatywność. Starsze dzieci mogą natomiast w ten sposób naśladować swoich muzycznych idoli.

Książki lub czytnik e-booków

Czytelnictwo w naszym kraju od lat nie stoi na zbyt wysokim poziomie. Dzieciom literatura nie zawsze kojarzy się dobrze, ponieważ nie wszystkie lektury szkolne potrafią je zainteresować. Kupując jako prezent książkę, która pasuje do zainteresowań dziecka lub czytnik, który dla wielu dzieci może być bardziej intrygujący, mamy szansę odmienić ten trend!

Klocki lego

Nasze dwie ostatnie propozycje to prezenty które mogą sprawdzić się jako wspólny prezent dla całego rodzeństwa. Współpraca przy tworzeniu interesujących budowli z klocków pobudza kreatywność i zacieśnia więzi pomiędzy rodzeństwem.

Konsola do gier

Gra na konsoli wcale nie musi oznaczać przesiadywania wielu godzin na sofie ze szkodą dla wzroku i kondycji fizycznej. Gry oparte na czujnikach i kontrolerach ruchu trenują zręczność, a w dodatku mogą stanowić wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny.

Obawiasz się, że w tym roku nie zrealizujesz świątecznych marzeń swojego dziecka? Nie martw się. Skorzystaj z szybkich i niskooprocentowanych pożyczek przez internet. Pieniądze zwrócisz po świętach, a w międzyczasie zapewnisz swojemu dziecku wiele radości