Nobilon Pożyczki Opinie Klientów Firmy

Pożyczka nobilon opinie i kontakt

Nobilon pożyczki opinie i forum internetowe

Nobilon jest firmą pożyczkową działającą na rynku od roku 2007. W chwili powstawania niniejszego artykułu ma więc piętnaście lat. Jedynym produktem finansowym, jaki oferuje, są pożyczki. Nie będzie więc, na przykład, leasingodawcą czy kredytodawcą.

Swoją ofertę Nobilon.pl adresuje do każdego. Nie ma sztywnych kryteriów, na podstawie których udziela (lub nie) wsparcia finansowego. Do skorzystania z usług firmy nie potrzeba nawet posiadać rachunku bankowego. Pożyczka jest bowiem dostarczana w formie fizycznej. W procesie decyzyjnym klient nie jest weryfikowany w BIK ani w KRD. Windykacja także nie stawia na straconej pozycji.

Pożyczkę można zaciągnąć telefonicznie lub poprzez formularz na stronie internetowej firmy. Następnie firma możliwie najszybciej (maksymalnie w ciągu 24-ch godzin) skontaktuje się z klientem i umówi spotkanie w dogodnym miejscu i czasie.

Tamga Pożyczki od ręki poznaj ofertę i opinie

Nobilon Pożyczki – Wady i zalety

Niewątpliwą zaletą firmy Nobilon.pl jest jej dostępność. Nawet osoby w trudnej sytuacji mogą liczyć na jej pomoc i uzyskać od niej wsparcie. Wyróżnia się także podejściem do klienta, bowiem spotkania z przedstawicielami przedsiębiorstwa odbywają się na warunkach klienta. Szybkość kontaktu też jest dużym atutem, zwłaszcza z perspektywy osoby potrzebującej gotówki w trybie natychmiastowym.

Wadą jest niepełna transparentność oferty firmy. Próżno szukać na jej stronie internetowej informacji o dokładnych kwotach, na jakie może ona udzielić pożyczki swojemu klientowi. Brak też informacji o okresie trwania pożyczki, wysokości jej rat, możliwości ewentualnego odroczenia spłaty. Są to informacje najistotniejsze z perspektywy potencjalnego klienta. Dotyczy to każdego z nich, nie tylko osób dotkniętych trudnościami finansowymi.

Pożyczka na 500 plus dla osób ze złą historią kredytową

Ile można pożyczyć w nobilon.pl?

Dopiero ze źródeł zewnętrznych można się dowiedzieć, że kwotą minimalną jest 200 złotych. Jednak ile można pożyczyć maksymalnie nadal nie wiadomo. Brak takich informacji na forum publicznym bez wątpienia negatywnie wpływa na osąd klientów.

Wadą jest także dostarczanie pieniędzy w formie fizycznej. Wydłuża to czas oczekiwania na nie, co nie ma miejsca w przypadku, w którym pieniądze są przekazywane za pośrednictwem Internetu.

Za problematyczne można uznać także konieczność rozmowy z doradcą. Nie każda firma pożyczkowa tego wymaga. A klienci w trudniejszej sytuacji mogą odczuwać dyskomfort rzutujący na całokształt ich doświadczenia. Również to może wpłynąć odstraszająco na takie osoby. Inną grupą są introwertycy, którzy nawet w komfortowej sytuacji finansowej mogą wybrać ofertę niewymagającą interakcji z drugim człowiekiem.

Pożyczka nobilon opinie i kontakt
Nobilon pożyczki opinie i forum internetowe

Nobilon Pożyczki Opinie o firmie

Niestety, ale klienci wypowiadają się o Nobilon.pl przede wszystkim negatywnie. Najczęściej pojawiającym się zastrzeżeniem co do firmy jest bardzo szybkie rozpoczynanie procesu komorniczego wobec nierzetelnych klientów. Z tego względu odradzamy korzystanie z usług tej firmy klientom znajdującym się w szczególnie trudnym położeniu finansowym. W takiej sytuacji zdecydowanie lepiej poszukać bardziej wyrozumiałego pożyczkodawcy. Nadmierne ryzyko w takich sprawach z pewnością nie jest niczym dobrym.

Moni365 Pożyczki online na raty do 60 000 zł

Pomimo dostrzeżonych wad nie mamy nic przeciw skorzystaniu z Nobilon pożyczki przez osoby o stabilniejszej sytuacji. Nie widzimy dla nich żadnego zagrożenia. Rzetelność firmy nie była w żaden sposób kwestionowana, a nie są one przecież dotknięte ryzykiem wizyty komornika. Dlatego naszym jedynym zastrzeżeniem jest szczególna rozwaga, jeśli rachunek bankowy klienta nie wygląda zbyt imponująco. Rynek firm finansowych jest duży i z pewnością istnieje bardziej bezpieczna oferta dla takich osób.

Nobilon Kontakt

Nobilon Sp. z o. o.
00-048 Warszawa

NIP: 8883123968
REGON: 363264083
KRS: 0000592391

kontakt@nobilon.pl

tel:600 500 626