Smartney Opinie – Pożyczka NR 1 w rankingu Gazety Wyborczej

Smartney Windykacja

Smartney Opinie Klientów i kontakt do firmy

Czym jest firma pożyczkowa Smartney?

Firma pożyczkowa Smartney, wchodząca w skład francuskiej Grupy Oney Bank, to przedsiębiorstwo, którego udzielenie pożyczek jest główną formą działalności gospodarczej. Smartney pomimo tego, że wchodzi w skład grupy bankowej nie jest bankiem. Firma pożyczkowa Smartney.pl oferuje jednak pożyczki, których kwoty oraz okresu spłaty umiejscowione są pomiędzy pożyczkami pozabankowymi, a tradycyjnymi kredytami zawieranymi w bankach. W firmie Smartney można ubiegać się o pożyczkę, której kwota zawiera się w widełkach od 3 000 do nawet 60 000 złotych. Pożyczki można zaciągnąć na okres od 12 do aż 96 miesięcy. Sam proces dziania w przypadku zaciągnięcia zobowiązania finansowego w Smartney wygląda tak samo jak w przypadku klasycznych produktów kredytowych i pożyczkowych. Pożyczkobiorca otrzymuje środki pieniężne na swój rachunek bankowy, później natomiast spłaca zobowiązanie w postaci comiesięcznych rat, na które składa się pożyczony kapitał razem z odsetkami.

Produkty firmy Smartney przeznaczone są dla osób które ukończyły 23 rok życia i nie przekroczyły 70-tego. Warto wspomnieć, że firma posiada najnowsze technologie, pozwalające na zaoszczędzenie czasu, o czym możemy dowiedzieć się z różnych opinii na temat Smartney.pl. Pożyczkę można zaciągnąć przez internet zakładając konto. Służy do tego strefa strefa klienta, do której logowanie nie jest zbyt skomplikowanym procesem.

Mediraty Opinie Klientów – Pożyczka na leczenie i zabiegi

Przed zaciągnięciem pożyczki pojawia się jednak wiele pytań, na które pożyczkobiorca chciałaby poznać odpowiedź zanim zdecyduje się czy Smartney jest dla niego odpowiednią instytucją. Jednym z głównych dylematów może być pytanie czy Smartney dzwoni do pracodawcy? Odpowiedź powinna jednak usatysfakcjonować klientów, ponieważ firma sprawdza ich jedynie na podstawie informacji z rachunku bankowego, a także weryfikując niektóre, interesujące je informacje w bazie danych, nie dzwoniąc przy tym do pracodawcy. Smartney nie wymaga również zaświadczenia o dochodach, a wystarczą jedynie informacje z dowodu osobistego. Kolejną ważną kwestią dla klientów jest to czy Smartney wpisuje do BIK. Tutaj odpowiedź może nie być już tak satysfakcjonująca, ponieważ firma przekazuje informacje odnośnie zawieszenia rat do Biura Informacji Kredytowej. Smartney badając ogólna sytuację finansową potencjalnego pożyczkobiorcy sprawdza także jego sytuację w BIK.

Smartney Windykacja
Smartney Opinie Klientów i kontakt do firmy

Smartney to firma pożyczkowa w której, nie jest możliwa konsolidacja rat ich pożyczek. Można jednak dokonać konsolidacji pozostałych zobowiązań w jedną ratę. Wiele osób zastanawia się z pewnością jak wygląda windykacja w Smartney. Jak możemy przeczytaj na forum, firma nie wysyła nikogo w tym celu w przypadku opóźnień.

Oreon Pożyczki od ręki do 50 000 złotych w 15 minut

Smartney opinie klientów firmy pożyczkowej

Pośród wielu opinii znajdujących się w Internecie można dowiedzieć się, że klienci cenią sobie możliwość zaciągnięcia wysokiej kwoty pożyczki, którą oferuje Smartney oraz możliwość spłaty w stosunkowo długim okresie. Klienci cenią sobie także możliwość pozyskania pożyczki w dość prosty sposób, w pełni przez internet oraz możliwość przedstawiania świadczenia o pobieraniu środków z programu socjalnego „500+”. Na pozytywne opinie wpływa również szybka weryfikacja potencjalnego pożyczkobiorcy oraz możliwość pozyskania środków bez dostarczenia zaświadczenia o dochodów. Z minusów, jakie powtarzają się w opiniach odnośnie firmy Smartney.pl powtarza się weryfikacja klientów w bazach dłużników. Wydaje się więc zatem, że Smartney to warta rozważenia opcja do ubiegania się o pożyczkę, jednak nie dla wszystkich, na co wpływa właśnie sprawdzanie klientów pod kątem ich zadłużenia.

Smartney Kontakt Logowanie

infolinia

22 528 88 88*

Smartney Sp. z o.o.

ul. Krakowiaków 46 02-255 Warszawa

Novum Pożyczki Opinie Klientów – e-novum.pl