Mediraty Opinie Klientów – Pożyczka na leczenie i zabiegi

Czy mediraty sprawdza BIK?

Pożyczka w Mediraty Opinie Klientów Firmy

Niektóre z firm działających na rynku pożyczkowym koncentrują się na kredytowaniu określonej grupy celów. Pozwala to na pełne wyspecjalizowanie w obrębie konkretnej kategorii. Przykładem jest serwis https://mediraty.pl, który zawęził swoją ofertę do finansowania prywatnych zabiegów medycznych. Instytucja pomaga pacjentom, którzy chcą podjąć leczenie na najwyższym poziomie lub poddać się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, ale nie dysponują wystarczającym kapitałem na pokrycie kosztów. Czy warto skorzystać z jej usług?

Mediraty Opinie – Poziom rzetelności

Mediraty to sytem, który działa od 2010 roku. Tak długi okres funkcjonowania świadczy o tym, że firma jest uczciwa i godna zaufania. Tym bardziej, że została wyróżniona godłem Laur Klienta aż dwukrotnie – w latach 2017 i 2018. Wysoką jakość świadczonych usług potwierdzają także opinie Klientów. Niektórym z nich udało się znacznie podnieść jakość życia i poczucie własnej wartości, dzięki możliwości sfinansowania zabiegu stomatologicznego lub plastycznego.

Król Pożyczek – Szybka pożyczka online również bez zaświadczeń o dochodach

Charakterystyka oferty

Serwis udzielający pożyczek współpracuje z najlepszymi klinikami w Polsce. Jest dostępny aż w 10.000 placówek. Dzięki niemu można zaciągnąć kredyt na różnorodne usługi medyczne z zakresu m.in.:

  • stomatologii,
  • estetyki,
  • chirurgii plastycznej,
  • urologii,
  • ortopedii,
  • okulistyki,
  • laryngologii,
  • ginekologii,
  • weterynarii.

Jak to działa? Logowanie do systemu

Procedura kredytowa jest maksymalnie uproszczona. Poprzez logowanie do systemu płatności odroczonych, takich jak PayDent i PayPlus da się błyskawicznie pożyczyć od 100 zł do 5.000 zł. Można tego dokonać za pomocą smartfona, dzięki odpowiedniej aplikacji. Klient ma możliwość zadeklarowania najdogodniejszego czasu spłaty. Do wyboru ma 3 opcje: 4, 8 lub 12 rat. W przypadku droższych zabiegów należy skontaktować się telefonicznie z doradcą. Warto zadzwonić i dopytać o szczegóły zawczasu, w momencie planowania określonej formy leczenia czy rehabilitacji. W ten sposób pożyczyć można do 30.000 zł na maksymalnie 3 lata (36 rat).

Czy mediraty sprawdza BIK?
Pożyczka w Mediraty Opinie Klientów Firmy

Mediraty a BIK – Czy firma sprawdza BIK?

Serwis zaznacza, że zależy mu na pełnej uczciwości w stosunku do Klientów. Zatem potencjalni pożyczkobiorcy są dokładnie weryfikowani pod kątem zdolności kredytowej. Każdy przypadek jest oczywiście oceniany indywidualnie. Dlatego zawsze warto próbować. Zdarzają się jednak odmowy. Mediraty a komornik raczej nie idą ze sobą w parze. Firma bowiem nie chce pogrążać osób, które już zmagają się z niewypłacalnością. To realistyczne podejście. Dla niektórych może stanowić pewną wadę. Inni Klienci doceniają jednak tego typu troskę o ich stabilność finansową. Jeżeli ktoś zastanawia się, czy mediraty sprawdza BIK, odpowiedź jest oczywiście twierdząca. Specjaliści tej instytucji analizują także inne bazy kredytowe.

O czym jeszcze warto wiedzieć? Forum internetowe

Serwis mediraty.pl stawia na rzetelne informacje. W razie wątpliwości można dopytać doradcę osobiście lub odnaleźć konkretny wątek na forum. Do dyspozycji użytkowników pozostaje wyczerpująca sekcja FAQ, podzielona na kategorie w zależności od rodzaju usług medycznych, które chce się sfinansować. Bardzo pomocnym narzędziem jest dostępny na stronie firmy kalkulator. Pozwala on obliczyć dokładnie minimalny koszt raty dla określonej kwoty kredytowania. Osoby, które nie orientują się w cenniku świadczeń zdrowotnych, mogą sprawdzić od razu średnie ceny poszczególnych zabiegów. Współpraca z serwisem od początku do końca przebiega na przejrzystych zasadach. Każdy Klient ma czas na odstąpienie od umowy bez żadnych konsekwencji, który wynosi 14 dni. To zapewnia elastyczność i podnosi poziom poczucia bezpieczeństwa.

Novum Pożyczki Opinie Klientów – e-novum.pl

Pożyczka Mediraty Kontakt

Adres siedziby

LM PAY S.A.
ul. Lechicka 23A,
02-156 Warszawa

Sekretariat

tel. +48 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14)
e-mail: biuro{{at}}mediraty.pl