Cofidis – Leasing i kredyt samochodowy

Cofidis bank czy parabank

Kredyt Cofidis opinie klientów firmy

Cofidis.pl bank czy parabank?

Wiele osób zapewne zastanawia się co jest lepsze – bank czy parabank. W związku z tym należy powiedzieć, że w dobie obecnych czasów znacznie łatwiej jest nam uzyskać pożyczkę poza bankową, niż kredyt bankowy. Wpływ na takie zjawisko ma wiele przyczyn. Aczkolwiek można do nich zaliczyć przede wszystkim to, że podczas wnioskowania o pożyczkę musimy spełnić wyłącznie minimum formalności, jak również nie jesteśmy zobowiązani do przedstawiania zaświadczeń o dochodach, ani o zatrudnieniu. Do jednych z firm pożyczkowych, która udziela zobowiązań finansowych na przejrzystych oraz bardzo korzystnych warunkach można zaliczyć przede wszystkim cofidis.pl. Firma ta swoje usługi świadczy od 2015 roku. Ze względu na duże przyznawanie pożyczek cieszy się ona z roku na rok coraz większym gronem zadowolonych pożyczkobiorców. Trzeba jednak zaznaczyć, że firma ta zajmuje się nie tylko oferowaniem pożyczek poza bankowych, lecz również można tutaj uzyskać leasing, czy też kredyt samochodowy. Trzeba także zaznaczyć, że wcześniejsza spłata kredytu spowoduje, że zostaną nam zwrócone pieniądze związane z kosztem zaciągnięcia takiego zobowiązania finansowego. W chwili obecnej coraz więcej osób zaczyna korzystać z takiego rozwiązania, ponieważ wiąże się z tym wiele wymiernych korzyści.

Zobacz opinie o moja-pożyczka.pl

Jakie warunki należy spełnić, aby móc otrzymać pożyczkę?

Aby móc otrzymać pożyczkę należy: być osobą pełnoletnią, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, posiadać obywatelstwo polskiego, dysponować własnym numerem konta bankowego oraz ważnym dowodem osobistym. Wnioskowanie o pożyczkę online odbywa się w sposób bezpieczny, ponieważ strona tej firmy posiada odpowiednie zabezpieczenie w postaci szyfrowania.

Cofidis bank czy parabank
Kredyt Cofidis opinie klientów firmy

Cofidis Opinie na temat firmy

Opinie na temat działalności prowadzonej przez tą firmę są bardzo pozytywne. Opinie pożyczkobiorców mówią, że firma ta udziela zobowiązań finansowych na przejrzystych zasadach i nie ma tutaj jakichkolwiek ukrytych kosztów związanych z umową. Spłata zobowiązania również odbywa się na bardzo komfortowych zasadach, a w przypadku niemożności spłaty raty istnieje możliwość jej przesunięcia.

Zalety i wady cofidis.pl

Do zalet związanych z braniem zobowiązania finansowego w tej firmie można zaliczyć w szczególności następujące aspekty: minimum formalności, szybki czas weryfikacji składanego wniosku, jak również możliwość przeznaczenia uzyskanych pieniędzy na dowolny cel. Trzeba też zaznaczyć, że inną zaletą związaną z korzystaniem z usług tej firmy jest z całą pewnością to, że wnioskować o pożyczkę można zarówno w święta, jak i weekendy. Z kolei do wad można zakwalifikować to, że wnioskowanie odbywa się wyłącznie przez internet. W związku z tym wymagane jest posiadanie własnego numeru rachunku bankowego. Bowiem dzięki temu istnieje możliwość nie tylko przelania nam pieniędzy na konto, ale również firma pożyczkowa ma możliwość zweryfikowania danych, które podaliśmy we wniosku, z tymi, które widnieją na naszym rachunku bankowym. Dlatego też, jeżeli dane takie będą się pokrywać to z całą pewnością pożyczka zostanie nam przyznana.

Sprawdź opinie o moni365

Cofidis Kontakt Forum

Siedziba Główna

Adres:  Domaniewska 39 A, 02-672 Warszawa

NIP: 1080001811

REGON: 140487338

Telefon: +48 22 340 80 00

Email: kontakt@cofidis.pl