BCD Finanse – Doradca kredytowy usługi oferta opinie

BCD Finanse Usługi Opinie

BCD Finanse Opinie Usługi i Oferta

Decyzja o zaciągnięciu kredytu to ważna i poważna decyzja, która wymaga przemyślenia i dokładnego przeglądu różnych ofert. W tym celu, wiele osób decyduje się na skorzystanie z profesjonalnego doradztwa w zakresie kredytów gotówkowych, hipotecznych oraz firmowych. Firmy doradcze takie jak BCD Finanse specjalizujące się w kredytach oferują swoim klientom indywidualne podejście, dzięki czemu mogą oni otrzymać najlepszą ofertę dostosowaną do ich potrzeb i możliwości finansowych. Doradcy kredytowi posiadają wiedzę i doświadczenie, które pozwala im na szybkie i skuteczne przeanalizowanie różnych ofert, a także na negocjacje warunków finansowych z bankami czy firmami leasingowymi.

Vivo Kredyt Opinie – Firma pożyczkowa

Kredyty gotówkowe, hipoteczne i firmowe różnią się między sobą oprocentowaniem, okresem kredytowania, zabezpieczeniem oraz celami, na jakie służą. Profesjonalny doradca kredytowy BCD Finanse pomoże wybrać najlepszy kredyt dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz pomoże przejść przez cały proces kredytowy, od wyboru oferty po podpisanie umowy. Firmy doradcze oferują również pomoc w przypadku trudności finansowych, takie jak czyszczenie złych wpisów z baz bankowych, czy pomoc w poszukiwaniu odpowiedniego mieszkania w przypadku kredytów hipotecznych. Podsumowując, jeśli planujesz zaciągnięcie kredytu, zdecydowanie powinieneś skorzystać z oferty firmy która pozwoli wybrać najlepszą ofertę.

Firma BCD Finanse została założona w maju 2009 roku przez Dawida Skrzeczyńskiego i działa pod adresem strony www.bcdfinasne.pl . Od tego czasu zdobyła zaufanie wielu klientów z całej Polski dzięki profesjonalnym usługom doradztwa finansowego. Specjalizuję się w udzielaniu porad dotyczących kredytów gotówkowych, hipotecznych oraz dla firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie pomóc klientom w ponad 99% przypadków. Posiada umowy z 25 bankami oraz 10 firmami leasingowymi, co oznacza, że nie jest związana z jedną instytucją finansową i jest w stanie przedstawić klientowi najlepszą dla niego ofertę. Prowadzi każdą sprawę od początku do końca – pomaga wybrać ofertę, skompletować dokumenty, negocjować z instytucjami finansowymi i towarzyszy przy podpisaniu umowy kredytowej w placówce wybranego banku.

BCD Finanse Usługi Opinie
BCD Finanse Opinie Usługi i Oferta

BDC Finanse Usługi:

Oferta dla firm:

 1. Oferta obejmuje kredyty firmowe z marżą już od 1% (kredyty ratalne, odnawialne, inwestycyjne). Dla osób posiadających obroty na swoim koncie, oferuje kredyty do 300 tys. zł bez konieczności badania zdolności kredytowej (na podstawie oświadczenia). W BCD Finanse oferują również możliwość współpracy i działania w formie elektronicznej. Klienci mają do dyspozycji również mobilnych doradców działający na terenie całej Polski.
 2. W BCD Finanse oferują również kredyty bez ZUS i US oraz leasingi dla rozwijających się nowych firm. Dla przedsiębiorców oferują leasingi maszyn i pojazdów przy wkładzie własnym już od 1%. Uproszczona procedura przy pojazdach do 200 tys. zł oraz realizacja leasingów nietypowych maszyn. Współpracują również ze znanymi dealarami maszyn i pojazdów na rynku międzynarodowym.
 3. BCD Finanse posiada podpisane umowy z 35 bankami oraz firmami leasingowymi, co oznacza, że jest w stanie przedstawić klientowi najlepsze dostępne dla niego rozwiązanie. Prowadzi wszystkie sprawy od początku do końca: pomaga wybrać ofertę, skompletować dokumenty, negocjuje z instytucjami finansowymi i towarzyszymy przy podpisaniu umowy kredytowej bezpośrednio w placówce wybranego banku.

BCD Finanse oferta dla osób fizycznych bcdfinanse.pl:

 1. Firma BCD Finanse oferuje swoim klientom szeroki wybór kredytów gotówkowych, dostępnych w jednym miejscu. Posiada umowy z 25 bankami, co oznacza, że jest w stanie przedstawić klientowi najlepsze dostępne dla niego rozwiązanie.
 2. Oferta dla osób fizycznych obejmuje kredyty gotówkowe z oprocentowaniem już od 3%. Kredyty te dostępne są do 250 tys. zł w jednym produkcie, z okresem kredytowania do 120 miesięcy. Dla wygody klientów, ma do dyspozycji mobilnych doradców, którzy działają na terenie całej Polski.
 3. Usługi również skierowane są do osób bez historii kredytowej oraz z dużą ilością zapytań. Oferuje usługi czyszczenia złych wpisów z baz bankowych (BIK, BR, KRD) oraz zapytań kredytowych.
 4. Dla osób poszukujących kredytów hipotecznych, firma ma ofertę z marżą już od 1,3%. Wymagany wkład własny w kredycie hipotecznym wynosi 10%. Podejmuje negocjacje warunków finansowych. Współpracuje ze znanymi deweloperami na rynku polskim, pomaga w poszukiwaniu odpowiedniego mieszkania.

Kontakt do prywatnego inwestora

W skrócie firma BCD Finanse oferuję następujące usługi:

 • Kredyt gotówkowy to rodzaj kredytu, który jest udzielany na dowolny cel i polega na przyznaniu klientowi określonej kwoty pieniędzy na określony okres. Klient po podpisaniu umowy otrzymuje gotówkę lub przelew na swoje konto i jest zobowiązany do spłaty zaciągniętego zobowiązania wraz z odsetkami w określonych ratach. Kredyt gotówkowy jest udzielany przez banki lub instytucje pozabankowe, wymagane jest zabezpieczenie kredytu oraz badanie zdolności kredytowej klienta. Oprocentowanie kredytów gotówkowych jest niższe niż oprocentowanie kredytów hipotecznych.
 • Leasing to forma finansowania, w której leasingodawca (wierzyciel) udostępnia swój sprzęt lub pojazd leasingobiorcy (dłużnikowi) na określony okres i za opłatę, zwany leasingiem. Leasingobiorca ma prawo do użytkowania sprzętu lub pojazdu przez cały okres trwania umowy, jednak własność pozostaje w rękach leasingodawcy. Po zakończeniu okresu leasingu, leasingobiorca może wykupić przedmiot leasingu za określoną cenę lub zwrócić go leasingodawcy.
 • Faktoring to usługa finansowa polegająca na przeniesieniu wierzytelności z tytułu sprzedaży na rzecz instytucji finansowej, zwanej faktorem. Faktor przejmuje na siebie ryzyko nieuregulowania tych wierzytelności przez kontrahenta oraz ponosi koszty ich windykacji. W zamian za to, faktor wypłaca przedsiębiorcy część należności od razu, a pozostałą część po otrzymaniu płatności od kontrahenta.
 • Kredyt firmowy to rodzaj kredytu, który jest udzielany przedsiębiorstwu lub firmie na potrzeby działalności gospodarczej. Może być on użyty na różne cele, takie jak inwestycje, rozwój, zakup maszyn i urządzeń, restrukturyzacja czy finansowanie bieżącej działalności. Kredyt firmowy jest udzielany na określony cel i okres oraz jest zabezpieczony na przedmiocie finansowania. Oprocentowanie kredytów firmowych jest zwykle wyższe niż oprocentowanie kredytów osobistych. Aby otrzymać kredyt firmowy, przedsiębiorstwo musi przedstawić swoją historię finansową oraz dokładnie przedstawić plan wykorzystania środków.
 • Kredyt hipoteczny to rodzaj kredytu, który jest udzielany na cele mieszkaniowe, takie jak zakup mieszkania, budowa domu lub remont nieruchomości. Jest to kredyt długoterminowy, który jest udzielany na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat. Zabezpieczeniem dla banku jest hipoteka na nieruchomości, która jest zastawiana na okres trwania kredytu. Wymagany jest wkład własny oraz dokładne badanie zdolności kredytowej klienta. Oprocentowanie kredytu hipotecznego jest zwykle wyższe niż oprocentowanie kredytów gotówkowych.

BCD Finanse opinie o doradcy finansowym bcdfinanse.pl:

Podsumowując, profesjonalne doradztwo kredytowe to usługa, która pozwala na szybkie i skuteczne przeanalizowanie różnych ofert kredytowych oraz na negocjacje warunków finansowych z bankami i firmami leasingowymi. Doradcy kredytowi posiadają wiedzę i doświadczenie, które pozwala im na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Korzystanie z profesjonalnego doradztwa kredytowego ma wiele zalet i opinia może być pozytywna. Przede wszystkim pozwala ono na oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ doradca kredytowy przeanalizuje różne oferty i wybierze najlepszą z nich. Ponadto, doradca taki jak BCD Finanse pomoże przejść przez cały proces kredytowy, od wyboru oferty po podpisanie umowy.

Innymi korzyściami z korzystania z profesjonalnego doradztwa kredytowego jest pomoc w przypadku trudności finansowych i skorzystanie z usług, takich jak czyszczenie złych wpisów z baz bankowych, czy pomoc w poszukiwaniu odpowiedniego mieszkania w przypadku kredytów hipotecznych.

Ogólnie rzecz biorąc, profesjonalne doradztwo kredytowe jest bardzo przydatnym narzędziem dla osób planujących zaciągnięcie kredytu, ponieważ pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy oraz zwiększa szanse na uzyskanie najlepszej oferty kredytowej.

Pożyczki na oświadczenie w domu klienta

Kontakt:

Adres:

ul. Okrzei 32 / 8u (wejście od Okrzei)

03 – 133 Warszawa

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

Telefon: +48 601 088 886

Strona internetowa: www.bcdfinanse.pl

E-mail: biuro@bcdfinanse.pl