Randki przez internet – portale randkowe

pieprzyc.com

Randki online

W czasach wszechogarniającego Internetu, różne ludzkie aktywności przenoszą się do sieci. Dlatego właśnie powstają portale randkowe on-line, ułatwiające ludziom poznanie się i zbudowanie trwałego związku.

Skąd się wzięła potrzeba randek on-line

Często jest tak, że gdy nie zapozna się nikogo w szkole średniej lub w czasach studiów, to wtedy trudno znaleźć nowych znajomych, bo ludzie ograniczają się do kolegów w pracy i pojedynczych znajomych z czasów edukacji. Dzisiaj nie chodzi się już tak często na prywatki, domówki, na bale, imprezy – coraz trudniej poznać kogoś nowego. A jednocześnie ludzie spędzają bardzo dużo czasu online, szczególnie dużo czasu poświęcają takim portalom, jak: Facebook, Instagram, Twitter czy TikTok. Używają też wielku komunikatorów, takich jak: Messenger czy WhatsUp. Prędzej czy później potrzeba znalezienia partnerki/partnera musiała też zacząć być zaspokajana w Internecie. I tak narodziła się idea rendek przez internet.

Portale do randek online

Jednym z najlepiej ocenianych portali, gdzie ludzie łączą się w pary, jest Academic Singels. W 2022 roku został on uznany za najlepszy portal randkowy. Rejestracja w nim jest darmowa, posiada zrównoważony stosunek płci, jest funkcjonalny, chroni prywatne dane i ma wielu zadowolonych klientów, którzy mogą korzystać z szerokiego wsparcia ze strony portalu.

pieprzyc.com
Randki online

Randki online umożliwiają też następujące portale randkowe:

– Singles50 – idealny dla osób powyżej 50 roku życia. Jak informuje portal, możliwe są tu związki zarówno heteroseksualne, jak i homoseksualne. Jest także prosty w użyciu.

– be2 – posiada dużą bazę singli, poszukujących miłości. Randki przez internet i następnie w rzeczywistości są możliwe po wykonaniu testu osobowości i algorytmu partnerskiego. To jeden z najlepszych portali randkowych w Polsce, ma nowoczesny i intuicyjny interfejs i wielu usatysfakcjonowanych użytkowników.

–  pieprzyc – przez pewien czas jedyny rozmoznawalny portal do randek online. Jest legalny, posiada miliony użytkowników. Nowością jest tu blog z poradami, jak zwiększyć swoje szanse na znalezienie drugiej połowy. Tutaj także wypełnia się test osobowości.

– Randeczka – polski portal z przewagą użytkowników z Polski. Niczym specjalnym się nie wyróżna, chwali się wysoką skutecznością i łatwością w nawigacji.

– iDates – tutaj randki przez internet możemy prowadzić zarówno na stronie www, jak i w aplikacji na Androida lub IOS. Niestety, wysyłanie wiadomości do innych użytkowników nie jest darmowe.

– oneclickdates – w tym portalu do randek online występuje przewaga kobiet oraz pokoje do czatów, by poznać sie bliżej. Niestety i tutaj trzeba posługiwać się swoistym systemem monetarnym, zdarzają się także konta nieprawdziwe.

– Poflirtujemy – portal daje duże poczucie anonimowości, jednak żeby mieć dostęp do wielu ważnych informacji, trzeba wykupić pełny dostęp.

Podsumowanie

Internet jest tak samo dobrym miejscem do zapoznania kogoś, jak rzeczywistość. Może się często okazać nawet lepszym. Ankieta osobowości i wyliczony przez komputer algorytm może pozwolić bardzo dobrze się dobrać. I tak sprawa będzie zweryfikowana w rzeczywistości. Ludzie, którzy poznali się na portalach do randek online, nie powinni się tego wstydzić, tylko opowiadać o tym tak samo naturalnie, jak ci, którzy poznali się w szkole, na studiach, na wakacjach czy w pracy.