Vialet Opinie – Karta kredytowa i limit na wyciągnięcie ręki

Pożyczki Vialet Aplikacja

Vialet Opinie - Karta Kredytowa

Zaciągnięcie pożyczki to bardzo poważna decyzja. Dlatego przed wyborem pożyczkodawcy warto sprawdzić, z kim ma się do czynienia. Z poniższego artykułu można poznać ofertę firmy pożyczkowej Vialet.pl z jej podziałem na czynniki pierwsze i wnikliwą analizą.

Co to jest Vialet?

Vialet to firma pożyczkowa udzielająca pożyczek na kwoty z przedziału do 8160 złotych. Swoją ofertę adresuje do klientów zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Formą pożyczki jest karta kredytowa. Ma ona charakter pozabankowy i jest respektowana praktycznie w każdym kraju na kuli ziemskiej.

Nowe pożyczki z dojazdem do klienta – Pożyczki prywatne z dojazdem do domu klienta

Wady i zalety

Zaletą firmy jest aplikacja. Z pomocą niezwykle intuicyjnego interfejsu klienci są w stanie złożyć wnioski o pożyczkę z pomocą kilku kliknięć. Następnym atutem, jakim może pochwalić się firma, jest szybkość udzielania pożyczek. Poza nielicznymi przypadkami pieniądze są przyznawane po prostu natychmiastowo. Czasem okres oczekiwania może wydłużyć się do dwudziestu czterech godzin. Zaletą jest także adresowanie oferty także do klientów biznesowych. Na rynku firm pożyczkowych jest to dość rzadkie zjawisko, w związku z czym firma otwiera się na niezagospodarowaną niszę rynkową. W przypadku zarówno klientów prywatnych, jak i klientów biznesowych cel pożyczki nie jest uwzględniany w procesie jej przyznawania. Można pożyczyć pieniądze zarówno na ratowanie domowego budżetu jak i na wymarzone wakacje w ciepłych krajach. Za istotną zaletę warto uznać fakt, że jeśli karta kredytowa nie jest używana, nie należy spłacać zobowiązania.  Udzielana przez firmę kwota maksymalna jest dość wysoka. Jest jedną z najwyższych udzielanych w całej branży pożyczek. Stawia to firmę w czołówce i oznacza, że jej oferta jest adresowana do prawie każdego klienta. Osoby potrzebujące większych sum pieniężnych prawdopodobnie będą zainteresowane nie pożyczką, a kredytem, jakiego udzielać ma prawo jedynie bank.

Pożyczki Vialet Aplikacja
Vialet Opinie – Karta Kredytowa

Wadą dla niektórych klientów będzie weryfikacja w bazach dłużników. Jakie bazy sprawdza Vialet pożyczka? Większość, to jest nie tylko BIK i KRD, lecz także BIG, ERIF, CRIF. W przypadku niekorzystnej historii kredytowej czy posiadania innych zobowiązań zastrzega sobie prawo do odrzucenia wniosku klienta. Inną wadą jest udzielanie pożyczki wyłącznie w złotówkach. Niektórzy klienci, zwłaszcza biznesowi, mogą potrzebować finansów w innych walutach, zazwyczaj w euro, dolarach amerykańskich czy funtach szterlingach. Za istotne wady należy uznać także nieobsługiwanie ApplePay i GooglePay. Pewną wadę posiada także strona internetowa firmy vialet.pl. Wiele z jej sekcji jest niedostępnych. Próba wejścia w takie zakładki poza stroną główną prowadzi do błędu 404. Oznacza on, że wyszukiwana strona najzwyczajniej w świecie… nie istnieje! Może to rodzić wątpliwości u części klientów. Informacje na temat firmy trzeba pozyskiwać przede wszystkim ze źródeł zewnętrznych.

Piąteczka pożyczki na dowolny cel bez sprawdzania i zaświadczeń

Vialet Opinie Klientów

Brak wielu informacji na forum publicznym rodzi pewne zastrzeżenia. Nie wiadomo, czy brak dostępu do większej części strony internetowej to chwilowy błąd techniczny, sabotaż ze strony konkurencji czy może oznaka jakichś niestabilności w firmie. Niemniej, dotychczasowe opinie klientów o firmie są w większości pozytywne, choć nie brak narzekań na brak dostępu do GooglePay i ApplePay. Mimo wszystko ze względu na dotychczasową rzetelność polecamy skorzystanie z pożyczek w Vialet.pl . Przyznawalność pożyczek w oparciu o bazy dłużników oznacza, że nie mamy do czynienia z firmą potencjalnie wyzyskującą ludzkie krzywdy, a przede wszystkim bardzo rzetelną i nastawioną na współpracę.

Vialet Kontakt Infolonia

Skontaktować z firmą możemy się przez czat dostępny na stronie www.vialet.pl

Personum pożyczki na dowód osobisty od 18 lat