Bookfinanse pożyczka na spłatę zobowiązań

bookfinanse.pl forum opinie pożyczka

Bookfinanse Opinie Klientów - Forum internetowe

Oprócz instytucji bankowych, a także dużych i dobrze znanych firm pożyczkowych, na rynku funkcjonuje także wiele mniejszych instytucji i przedsiębiorstw. Swoją ofertę kierują one do wielu różnych grup docelowych. W przypadku prezentowanego dziś serwisu bookfinanse.pl, oferta zdaje się być kierowana przede wszystkim do osób zmagających się z zadłużeniami. Pytanie brzmi – czy nowej i mało znanej na rynku firmie warto zaufać?

Bookfinanse – co oferuje firma?

Należy od razu zaznaczyć, że Bookfinanse nie jest instytucją pożyczkową samą w sobie. Firma ta jest bowiem pośrednikiem finansowym – łączy osoby zainteresowane uzyskaniem kredytu gotówkowego z bankami gotowymi udzielić zobowiązania. O ile więc sama firma nie udzieli nam kredytu, warto podkreślić, że skorzystanie z usług pośrednika finansowego może znacząco usprawnić jego uzyskanie, jako, że nasz wniosek trafi do kilku różnych instytucji.

Swoje usługi firma Bookfinanse podzieliła na kilka kategorii. Są to:

 • kredyt gotówkowy – tradycyjna forma finansowania, kredyt przeznaczyć możemy na dowolny cel
 • kredyt konsolidacyjny – przeznaczony przede wszystkim dla osób, które chcą połączyć swoje dotychczasowe zobowiązania bankowe w jedną całość
 • kredyt na spłatę chwilówek – opcja dla osób zapożyczonych w takich instytucjach finansowych, jak parabanki i firmy oferujące szybkie pożyczki online
 • kredyt oddłużeniowy – konsolidacja dla osób, które posiadają przeterminowane zobowiązania finansowe.

Jak widać – zdecydowana większość usług firmy adresowana jest do osób, które posiadają już aktywne zobowiązania finansowe. Niemniej jednak, za jej pomocą możemy złożyć także wniosek o tradycyjny kredyt bankowy.  W przypadku standardowego kredytu gotówkowego, możemy złożyć tu wniosek o finansowanie w wysokości od 10.000 do 150.000 złotych, przy okresie spłaty wynoszącym od 1 roku do 10 lat. Natomiast w przypadku ofert konsolidacyjnych, uzyskać możemy aż do 350.000 złotych nawet na 12 lat (144 raty)

Novum Pożyczki Opinie Klientów – e-novum.pl

Jak złożyć wniosek?

Formularz na stronie www.bookfinanse.pl zawiera kilka pól, jakie należy wypełnić. Podajemy więc nasze imię, nazwisko, dane kontaktowe, a także ilość gotówki, jaka nas interesuje, oraz preferowany Termin Spłaty. Możemy też dołączyć wiadomość dla zespołu Bookfinanse. Dalsza część wnioskowania odbywa się przez telefon – . Oddzwoni do nas konsultant Bookfinanse, któremu dokładniej opiszemy naszą sytuację, oraz oczekiwania co do kredytu. Jeśli nasza zdolność kredytowa jest na tyle dobra, by jakikolwiek bank zaproponował nam ofertę kredytu – konsultant przedstawi ją w jego imieniu. Oczywiście, to od nas zależy, czy ostatecznie ją przyjmiemy. Warto podkreślić, że możemy też pominąć wniosek online i od razu skorzystać z bezpłatnej konsultacji telefonicznej.

bookfinanse.pl forum opinie pożyczka
Bookfinanse Opinie Klientów – Forum internetowe

Bookfinanse opinie

Jaka jest nasza opinia na temat firmy Bookfinanse? Czy warto skorzystać z jej usług? 

Wiele zależy od naszych oczekiwań. Jeśli podejdziemy do jej oferty świadomi tego, że jest to pośrednik finansowy, a nie pożyczkodawca, nie powinniśmy pozostać zawiedzeni. Prosta, acz przejrzysta konstrukcja strony bez natłoku niepotrzebnych elementów jest dla nas także olbrzymim plusem. Również opinie wystawione za pośrednictwem Google zdają się być bardzo pozytywne, choć jest ich niewiele. Nasza opinia na temat Bookfinanse jest pozytywna. Oferta firmy powinna przypaść do gustu osobom poszukującym ciekawego pośrednika finansowego.

Wady i Zalety bookfinanse.pl

Do najważniejszych zalet serwisu Bookfinanse zaliczyć można:

 • prosty wniosek kredytowy
 • dużą rozpiętość zarówno, jeśli chodzi o kwotę, jak i termin spłaty kredytu
 • przejrzystą stronę internetową
 • duża ilość informacji na stronie
 • bezpłatne połączenie z konsultantem

Natomiast główne wady to:

 • niska rozpoznawalność firmy na rynku
 • konieczność rozmowy z konsultantem może odrzucać nieśmiałe osoby

Podsumowanie

Jeśli pominąć słabą rozpoznawalność marki Bookfinanse na rynku, to jej oferta jest stosunkowo solidna. Nie różni się co prawda przesadnie od innych firm specjalizujących się w pośrednictwie kredytowym, niemniej nie ma tu żadnych ukrytych haczyków. Pozytywne opinie dotyczące firmy są zresztą rekomendacją samą w sobie.

Bookfinanse.pl Kontakt Telefon Forum

Bookfinanse Sp. z o.o.

00-613 Warszawa

ul.Tytusa Chałubińskiego 8

kontakt@bookfinanse.pl

tel:+48530788467